طراحی سایت ارزان قیمت

طراحی سایت ارزان قیمت

امروزه ضرورت داشتن سایت برای هر فرد و شکرت و سازمانی کاملا احساس می شود بطوریکه مثلا تصور وجود شرکت یا کمپانی که در دنیای مجازی صاحب سایت و امکانات نیست بسیار مشکل و خارج از ذهن می نماید بر حسب این احساس نیاز در افراد,مشاغل, شرکت ها و غیره برای داشتن سایت شرکت فناوری اطلاعات پویاسازان آماده جوابگویی به این نیاز کاربران و مشتریان مختلف می باشد و لی امری که در این میان بسیار مهم و از نظر دسته ای از کاربران حیاتی جلوه می کند ضرورت تناسب هزینه ی طراحی سایت و کاربرد آن سایت برای افراد و مشاغل مختلف است به عبارت دیگر خیلی از افراد در نظر دارند با هزینه ی کم و ارزان قیمت صاحب سایت در اینترنت باشند که این نیاز کاربران نیز توسط شرکت فناوری اطلاعات پویاسازان قابلیت برآورده شدن دارد.کاربرانی که به دنبال داشتن سایت ارزان قیمت می باشند به طور کلی به دو دسته تقسیم میشوند دسته اول کاربرانی می باشند که در نظر دارند در آنده سایت و فعالیت هایشان در اینترنت را افزایش دهند شرکت فناوری اطلاعات پویاسازان به این دسته از کاربران توصیه می کند تا از سایت های طراحی شده به دست شرکت فناوری اطلاعات پویاسازان استفاده نمایند و دسته دیگر نیز کاربرانی هستند که حضور در اینترنت و داشتن سایت را فقط جهت معرفی خود و فعالیت هایشان دنبال می کنند که برای این دسته از کاربران نیز شرکت فناوری اطلاعات پویاسازان با طراحی مناسب و دلخواه آنها سایت های ارزان ارائه می دهد.با اندکی جستجو در بین آگهی های طراحی سایت متوجه تفاوت قیمت ها می شوید. از سایت های بسیار ارزان تا رقم های بسیار بالا. اما تفاوت قیمت طراحی سایت ها از کجا ناشی می شود. در پاسخ به این سوال باید گفت تفاوت تعرفه سایت ها در سه مورد خیلی مهم خلاصه می گردد.

سایت
  • سفارشی بودن سایت
  • سرعت و قدرت سرور
  • نوع گرافیک و برنامه نویسی

معمولا سایت های ارزان قیمت ، سایت هایی هستند که طراحان سایت از قبل آنها را طراحی و برنامه نویسی کرده اند و برای مشتریان مختلف همان سایت را کپی و راه اندازی می کنند.ساخت این سایت ها چند ساعت بیشتر زمان نمی برد. متاسفانه برخی از طراحان سایت ، این نکته را به مشتریان خود متذکر نمی شوند که ده ها نمونه کپی سایت آنها عینا در اینترنت وجود دارد. تنها نوشته ها و عکس های سایت متفاوت خواهد بود. برخی از مشتریان بدون آنکه راز طراحی سایت ارزان را بدانند در مورد تفاوت قیمت ها دچار سردرگمی می شوند. از دیگر مواردی که می توان قیمت تمام شده سایت ها را بسیار پایین آورد کم کردن سرعت و قدرت سرور است. از نظر فنی هرچقدر میزان پهنای باند پایین تر باشد و هرچقدر سرور بصورت اشتراکی استفاده شود هزینه نگهداری سایت پایین تر خواهد آمد. این مسئله روی سرعت و ماندگاری سایت نیز تاثیر گذار خواهد بود.و اما مورد دیگر که هزینه طراحی وب سایت را پایین می آورد نوع گرافیک و برنامه نویسی وب است. هرچقدر طرح ها ساده تر و برنامه نویسی از نوع ایستا (استاتیک ) باشد هزینه سایت پایین تر می آید.بنابراین راز طراحی وب سایت ارزان در سه مورد ذکر شده خلاصه می گردد. فراموش نکنید هر چیز ارزان حتما دلیلی دارد که قیمت تمام شده آن را پایین آورده است.

طراحی سایت ارزان قیمت در شرکت فناوری اطلاعات پویاسازان

در شرکت فناوری اطلاعات پویاسازان هر نوع سفارش مشتریان با توجه به بودجه و درخواست آنان انجام می شود. اگر مشتری روی موارد فوق تاکید نداشته باشد طبیعتا هزینه پایین تری خواهد پرداخت. البته ما از ارائه کارهای سطح پایین و بدون کیفیت معذوریم و به همین دلیل شاید ارزان ترین قیمت طراحی سایت را نداشته باشیم. در شرکت فناوری اطلاعات پویاسازان معمولا سایت هایی با قیمت تمام شده ارزان برای سایت های شخصی یا سایت های بسیار کوچک با تعداد بازدید کننده بسیار بسیار کم توصیه می شود.اگر مشتری بخواهد هزینه بسیار پایینی برای طراحی سایت پرداخت نماید کارشناسان طراحی و برنامه نویسی بهترین پیشنهاد را که از نظر کیفی نیز مناسب باشد ارائه می دهند.همچنین برآورد هزینه ها با توجه به نیاز و سفارش مشتری با مناسب ترین قیمت صورت میگیرد. همیشه اولیت ما ارائه کار با کیفیت بالاست. در عین حال بهترین قیمت متناسب با سفارش برآورد می گردد. از نظر تناسب بین کیفیت و قیمت شرکت نیتاران بهترین قیمت تمام شده را برآورد و به مشتریان اعلام می کند.سایت

در شرکت فناوری اطلاعات پویاسازان هر نوع سفارش مشتریان با توجه به بودجه و درخواست آنان انجام می شود. اگر مشتری روی موارد فوق تاکید نداشته باشد طبیعتا هزینه پایین تری خواهد پرداخت. البته ما از ارائه کارهای سطح پایین و بدون کیفیت معذوریم و به همین دلیل شاید ارزان ترین قیمت طراحی سایت را نداشته باشیم. در شرکت فناوری اطلاعات پویاسازان معمولا سایت هایی با قیمت تمام شده ارزان برای سایت های شخصی یا سایت های بسیار کوچک با تعداد بازدید کننده بسیار بسیار کم توصیه می شود.اگر مشتری بخواهد هزینه بسیار پایینی برای طراحی سایت پرداخت نماید کارشناسان طراحی و برنامه نویسی بهترین پیشنهاد را که از نظر کیفی نیز مناسب باشد ارائه می دهند.همچنین برآورد هزینه ها با توجه به نیاز و سفارش مشتری با مناسب ترین قیمت صورت میگیرد. همیشه اولیت ما ارائه کار با کیفیت بالاست. در عین حال بهترین قیمت متناسب با سفارش برآورد می گردد. از نظر تناسب بین کیفیت و قیمت شرکت نیتاران بهترین قیمت تمام شده را برآورد و به مشتریان اعلام می کند.


پیشنهاد ما به شما


شما به عنوان صاحب سایت ، یک بار هزینه طراحی و راه اندازی سایت خواهید پرداخت. با اندکی افزایش بودجه می توانید سایتی حرفه ای تر و مطمئن تر داشته باشید. سایت های ارزان دردسرها و مشکلات خاص خود را دارند. خصوصا در مورد پهنای باند که به شدت سرعت و برقراری سایت را تهدید می کند. بنابراین جز در مورد سایت شخصی و بسیار کم بازدید این نوع سایت ها توصیه نمی شود.