طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

 • افزایش اعتبار رسانه های خبری با داشتن سایت خبری
 • انتشار اخبار و اطلاعات در کوتاهترین زمان بدون محدودیت مکانی
 • داشتن وب سایت خبری موجب تبلیغات زیاد و در نتیجه جمع آوری کاربران زیاد می شود .
 • داشتن یک وب سایت خبری می تواند منبع اطلاعات مناسب برای داشتن اخبار روز باشد
 • در کل هدف اصلی طراحی سایت خبری ارائه اخبار و اطلاعات روز برای کاربران و بازدیدکنندگان می باشد.

با توجه به اینکه امروزه بیشتر کاربران اطلاعات و اخبار مورد نیاز خود را از اینترنت دریافت می کنند . اکثر رسانه های موجود دارای وب سایت می باشند . داشتن وب سایت برای رسانه علا رغم اینکه لازم و ضروری است ، برای یک رسانه اعتبار نیز می باشد . داشتن منبع خبری در فضای مجازی اینترت موجب رونق گرفتن سیستم رسانه ای می شود. در حالت کلی می توان برای داشتن وب سایت خبری اهداف زیر را معرفی نمود :

مهم ترین و برترین ویژگی های وب سایت خبری

 • استفاده از سیستم مدیریت مختوای قدرتمند
 • امکان گزارشات اخبار به صورت گزارش ، یادداشت ، مصاحبه و ….
 • محیط بروز رسانی و هم چنین تنظیم زمانبندی برای انتشار مطالب در آینده داشته باشد .
 • سیستم عالی برای گردش خبر ( سردبیر و خبرنگار و …. )
 • مهم تر از همه حتما نسخه ی ریسپانسیو برای وب سایت خبری داشته باشید
 • حتما یک محیط کانتنت برای نسحه ی متنی هر خبر را داشته باشید چرا که در بهینه سازی و سئو سایت بسیا اهمیت دارد
 • محیط قدرتمند برای ویرایش خبر و هم چنین یک محیط زیبا برای بروز رسانی برخی از اخبار های سیاسی و اقتصادی و…
 • یکی دیگر از بهترین کارها می توان این باشد که یک محیط ایجاد شود که خبر های مرتبط با خبر جاری را نشان دهد
 • سیستم ثبت نام و هم چنین محیطی برای کاربران در نظر گرفته شده باشد . (کنترل پنل برای کاربران وب سایت )

اما در اینجا یک نکته مطرح می شود و آن این است که آیا سایت خبری مختص رسانه است ؟ قطعا این چنین نیست و هر سازمان و شرکت می تواند قدام به طراحی سیات خبری کند . بر حسب اتفاق داشتن یک وب سایت خبری برای برخی از سازملن ها و شرکت های بزرگ ( هولدینگ ها ) لازم و زروری است . در نهایت می توان به این نتیجه رسید که طراحی سایت خبری برای بسیاری از شرکت ها و سازمان ها نیز هم چون رسانه ها لازم می باشد . هر سازمان یا شرکت که طراحی سایت خبری را در برنامه کاری خود دارند از این سایت اهداف خاصی را دنبال می کنند . یکی با ارائه اخبار محصولات خود ، محصولات را تبلیغ می کند ، یکی منبعی اطلاعاتی برای کاربران است و… ولی وجود سایت خبری در حقیقت قدرت شرکت و سازمان را افزایش می دهد .

سئو و طراحی سایت خبری

سایت

هرچند وب سایت های خبری قدرتمندی وجود دارد که در رتبه های بالای موتور های جستجو به خصوص در موتور قدرتمند گوگل هستند ولی این دلیل نمی شود که وب سایت های خبری جدید که طراحی می شوند نتوانند خود را به این سایت های خبری برسانند . مهم ترین نکته در رابطه با سئو سایت خبری محتوای وب سایت خبری است که شامل اخبار و اطلاعیه هایی است که در این وب سایت ها ارائه می شوند. اما با چه اصولی این اخبار را در سایت خبری وارد کنیم خود بسیار اهمیت دارد . گروه طراحی سایت اینتن در زمینه تولید محتوا تیم زبده ای در اختیار دارد که محتوا را بر اساس رعایت نکته های حساس اصول سئو تولید می کند بدون اینکه خدشه ای در اصل موضوع وارد شود . برای اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید به مطلب گذار مراجعه نمایید
طراحی قالب برای طراحی سایت خبری

طراحی قالب برای وب سایت های خبری بر اساس اصول سئو بسیار حائز اهمیت است . طراحی سایت اینتن به هیچ وجه استفاده از قالب های رایگان برای طراحی سایت خبری را پیشنهاد نمی کند و مهم ترین گزینه را استفاده از قالب های اختصاصی می داند تا از این طریق بتواند اصول سئو را برای طراحی سایت خبری رعایت نماید . اکثر قالب های آماده این اصول را رعایت نمی کنند و در نهایت سئو کردن اصلی سایت به سختی امکان پذیر می شود.
سیستم های مدیریت محتوا و تاثیر آن در سئو طراحی سایت خبری

سیستم ورد پرس یکی ازبهترین سیستم های مدیریت محتوا است که قدرت سئو ی سایت بالایی دارد . و از این سیستم می توان درطراحی سایت خبری استفاده نمود. یکی دیگر از سیستم های مدیریت محتوا می تواند جوملا باشد هر چند سئو ی جوملا ضعیف تر از ورد پرس است ولی دارای انعطاف پذیری بالایی است که می توانیم به راحتی بهترین قالب ها را با اصول سئو طراحی کنیم . یکی دیگر از موارد در این مورد می تواند استفاده از سیستم های اختصاصی برای مدیریت محتوا باشد .
در کل برای داشتن یک وب سایت خبری خوب و سئو شده که در صفحه ی اول موتورهای جستجو ظاهر می شود نیاز به پشتیبانی گسترده و قوی و هم چنین مطلب گذار های حرفه دارد تا اخباری که در سایت منتشر می شوند را با بهترین حالت (سئو شده ) وارد سایت نمایند.
طراحی ریسپانسیو قالب سایت خبری

در طراحی سایت خبری توجه داشته باشید که امروزه اکثر کاربران از دستگا های هوشمند هم چون موبایل ها و تبلت ها برای وب گردی و خبر خوانی استفاده می کنند پس جتما باید قالب وب سایت حال ریسپانسیو داشته باشد . تا از این طریق بتوانید ورودی زیادی داشته باشید . حالت ریسپانسیو بسیار در سئو سایت تاثیر گذار است
تاثیر استفاده از گرافیک و عکس در طراحی سایت خبری

بهترین اخبار ، اخباری اند که دارای تصاویر هستند که نمایانگر حقیقت داشتن خبر می باشند . پس برای طراحی سایت خبری حتما باید به این نکته باید توجه داشته باشیم که محلی که برای انتشار خبر ایجاد می کنیم حتما باید قابلیت قرار گیری عکس را داشته باشد . شرکت فناوری اطلاعات پویاسازان با طراحی قالب های اختصاصی به راحتی این امکان را برای طراحی سایت خبری فراهم آورده است .جدا از استفده ی تصاویر در متن وبسایت طرح گرافیکی خود وب سایت خبری نیز می تواند مهم ترین مورد در طراحی سایت خبری باشد . استفاده از بهترین افراد در زمینه ی طراحی گرافیک می تواند در طراحی سایت خبری با گرافیک خوب و جذاب بسیار مفید باشد . و همکاری گرافیست با طراح سایت در این زمینه بسیار مهم است . چرا که باید قالب طراحی شده بتواند مورد قبول صاحب سایت خبری باشد .
استفاده از سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی برای طراحی سایت خبری ارزان

بیشتر سازمانها ی تجاری و یا اشخاصی که در سطح بالایی در حال تجارت هستند مثل فروشگاه های اینترنتی بزرگ و سایر سازمان های برای طراحی سایت از سیستمهای مدیریت محتوای اختصاصی استقاده می کنند ، همچنین بیشتر وب سایت های خبری بزرگ نیز برای طراحی سایت خبری خود از سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی استفاده می کنند .بزرگترین مزیت این نوع از سیستم های مدیریت محتوا امنیت بالای آن است و آن به این دلیل است که افراد محدودی ازاین نوع سیست م استفاده می کنند. اما عیب این نوع از سیستم ها نیز می تواند یادگیری و هم چنین پشتیبانی آن باشد . برای افزودن افزونه های مورد لازم باید به طراح این نوع از سیستم مراجعه شود و…
ولی شرکت فناوری اطلاعات پویاسازان استفاده از سیستم های مدیریتی محتوای اختصاصی را برای طراحی سایت های خبری پیشنهاد می کند چرا که باید از امنیت بالایی برخوردار باشند . هرچند استفاده از این نوع از سیستم ها نسبت به سیستم های رایگان قیمت بالایی دارند ولی در این مورد مطمئن می باشید که سایت اختصاصا مال شماست.