خدمات سئو و افزایش ترافیک سایت

خدمات سئو و افزایش ترافیک سایت

مفهوم سئو یا بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو ، از اوایل سال ۱۹۹۵ شکل گرفت . در آن زمان وب مستران و صاحبان وب سایت های تجاری شروع به آنالیز کردن موتور های جستجو و دلایل نمایش نتایج جستجو در صفحات اول موتور های جستجو گر اینترنت کردند . این سوالات در ذهن تمام وبلاگ نویسان ، وب مستران و مدیران سایت ها ایجاد میشد :

  • چرا سایت من در نتایج جستجو شده در وب و موتور های جستجو در صفحه اول نیست؟
  • چه عواملی سبب بالا بردن سایت در صفحات اول نمایش نتیایج موتور جستجو میشود؟


بنر

به مرور وب مستران به روش های آزمون و خطا و اتفاقی ، متوجه راهکار هایی میشدند که در صورت رعایت آن ها ، وضعیت نسبتا بهتری در موتور های جستجو گر اینترنت و مخصوصا گوگل به دست می آوردند . با توجه به این مسئله که موتور های جستجو گر مانند گوگل و یاهو و بینگ ، علاقه ای به لو رفتن الگوریتم واقعی ایندکسینگ و نمایش نتایج ایندکس شده به کاربران اینترنت در موتور جستجوی خود ندارند ، کارشناسان و متخصصان اینترنتی بر آن شدند تا با آنالیز وب سایت ها و موتور های جستجو ، پرده از راز چگونگی عملکرد گوگل و سایر موتور های جستجو در زمینه اولویت بندی نمایش نتایج به کاربران بردارند . این موضوع سر آغاز ایجاد یک مفهوم جدید با نام سئو SEO مخفف ۳ کلمه Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی برای موتور های جستجو شد . منظور از بهینه سازی سایت ، هماهنگ کردن آن با استاندارد های گوگل و موتور های جستجو است تا روبات ها و اسپایدر های آن ها قادر باشند به صورت بسیار ساده و شفاف و به دور از کد نویسی پیچیده و گیج کننده ، محتوای وب سایت شما را استخراج و ایندکس کنند .

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

در چنین شرایطی ، مفهوم سئو ، یکی از مهم ترین و اصلی ترین مفاهیم اثر گذار بر روی موفقیت یا شکست یک سایت در بازار رقابت آنلاین و اینترنت به حساب می آید . طبیعی است که خدمات بهینه سازی و سئو سایت و کلاس های آموزش سئو نیز به مرور زمان به وجود آمد و تبدیل به یکی از سرویس های پر طرفدار و پر فروش شرکت های نرم افزاری و IT شد . متخصصان سئو ، شروع به ارائه خدمات سئو سایت و بهینه سازی سایت برای موتور جستجو در ازای دریافت وجوهی از صاحبان سایت ها و تمامی کسانی که اشرافی بر موضوع سئو ندارند کردند .

شرکت فناوری اطلاعات پویاسازان داده های عصر ایرانیان با داشتن کادری مجرب و حرفه ای آماده ارائه خدمات در زمینه سئو و افزایش ترافیک سایت می باشد.