خدمات طراحی پوستر

خدمات طراحی پوستر

پوستر یک رسانه بصری ساده است که با اطلاعات ضروری که در مورد یک محصول ارائه می کند با مخاطب ارتباط موثری برقرار می نماید. یک طراحی می تواند با نگاه به یک صفحه سفید و تخیل پردازی برای طرح پوستر الهام بگیرد. در عین حال اگر او با نحوه شروع طراحی پوستر آشنا نباشد هیچ منبع الهام بخشی نمی تواند کمک کند.نکات اساسی که باید در طراحی یک پوستر تاثیر گذار رعایت شوند شامل موارد زیر می باشد:

:توجه کردن

شما در ابتدا باید در مورد عکس ها و یا طرح های گرافیکی که قصد استفاده از آنها را دارید تصمیم گیری کنید. برخی از طراحان ترجیح می دهند از تصاویر گرافیکی زیاد استفاده کنند، که حتی گاهی باعث تخریب تخیلات و تصورات آنها نسبت به آنچه در مورد طرح نهایی پوستر در ذهن داشته اند می شود. برخی دیگر سعی می کنند از فضاهای باز زیاد برای ایجاد یک محیط تاثیر گذار استفاده کرده و مطلب را در یک قسمت محدود متمرکز کنند.

بنربنر
  • پوستر را ساده طراحی کنید
  • . از فونت های جذاب و زیبا استفاده کنید
  • در مورد اطلاعاتی که باید در پوستر قرار گیرد فکر کنید
  • استفاده هوشمندانه از رنگ هامختصر و مفید فکر کنید

هنگامی که روی طراحی پوستر متمرکز می شویم، حفظ و ایجاد تعادل نکته ای است که فکر ما را در گیر می کند. پوستر را با حجم وسیعی از اطلاعات سنگین و پیچیده نکنید. مطالب پوستر را به دو بخش تقسیم کرده و نکات مهم هر یک را ارزیابی کنید.

شرکت فناوری اطلاعات پویاسازان داده های عصر ایرانیان با در اختیار داشتن کادری مجرب و حرفه ای آماده طراحی پوستر جهت سازامان ها,شرکت ها و اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد.